Verleidelijke, geurige witte wijn met aroma’s van vlierbloesem, appel, peer en abrikoos. De smaak is soepel en mooi sappig met rijp fruit en goede fraîcheur. Elegante afdronk met fijne perzikbitters. Mooi om te drinken als aperitief of bij lichte gerechten, zoals salade met courgette, geitenkaas en peer, Wienerschnitzel, lentegroente uit de wok of kaasfondue.
Franse rode wijn, vol en krachtig van smaak en met een verfijnd aroma van eikenhout. Goed te combineren met rood vlees - zoals entrecote en tournedos - maar ook lekker buiten de maaltijd om.
Donkerrode, Franse wijn met de geur van donker fruit, kruiden en eikenhout. De smaak is vol en krachtig en past goed bij stoofschotels, haas of lam. Ook heerlijk bij kaas en stokbrood.
Franse, dieprode wijn uit de Bordeaux, met een aroma van rijp fruit, eiken en kruiden. De smaak is vol en krachtig. Jong is deze wijn lekker bij gekruid stoofvlees, gerijpt bij rund- en kalfsvlees.
Voordelen eigen account