Deze website maakt gebruik van cookies. Door op "Sluit melding" het kruisje hiernaast te klikken gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies. Lees hier meer
Assortiment
Elegante en mooi getypeerde Chardonnay met de geur van gekonfijte citroen, meloen, appel en toast. Toegankelijk, vol en soepel van smaak met rijp geel fruit en verfrissende zuren. De finale is mild, sappig en licht boterig.
9,95 8,95 per fles
Voor 18:00 besteld, woensdag in huis
Soepele rode wijn met een fruitige geur van rijpe kers, bosaardbei, rode bes en rozenbottel. De smaak is intens sappig met puur rood fruit, opwekkende zuren en fijne tannines. Licht kruidig in de elegante finale. Ideale borrelwijn of bij lichte gerechten, zoals bietjessalade, gebraden parelhoen met granaatappel of cannelloni met spinazie en ricotta.
9,95 8,95 per fles
Voor 18:00 besteld, woensdag in huis
Geurige, droge witte wijn met pure aroma’s van granny smith, meloen, passievrucht en limoenrasp. Slanke stijl Sauvignon Blanc met exotisch fruit en een levendig frisse smaak. De afdronk is opwekkend en mooi droog. Heerlijk bij groene salades, gebakken schol met kruidendressing of zachte (geiten)kazen.
Elegante, soepele witte wijn met aroma’s van witte bloemen, abrikoos, perzik en meloen. De smaak is vol, sappig met puur geel fruit en verfrissende zuren. Lichte perzikschilbitters in de aanhoudende finale.
9,55 per fles
Voor 18:00 besteld, woensdag in huis
Geurige droge witte wijn met fris geel fruit, iets perzik en licht eikenhout in het aroma. Elegante stijl dankzij chardonnay én viognier, prima bij vele gerechten met vis of kip.
Heerlijke zuidelijke wijn waarin je de zon proeft. Gestoofde kersen, krenten, machtig, kruidig en zwoel met behalve kracht ook de nodige elegantie.
Franse rode wijn met de geur van bessen, fruit, eiken, karamel en vanille. De smaak is sappig en vol. Lekker bij pittige, kruidige gerechten. Of na de maaltijd met een stukje volromige kaas.
Volle, aromatische witte wijn uit Zuid-Frankrijk, met een aroma van toast, eiken en rijp geel fruit. De volle, evenwichtige en sappige smaak past heel goed bij vis, kip en zomerse salades.
Helder volrood van kleur; fijn bessig fruitig met mild eikenhout in de geur. De smaak zet soepel en zacht in; de afdronk is mild, kruidig en aromatisch aanhoudend. Smaakvolle rode wijn, prima bij vele licht kruidige gerechten, maar ook geschikt buiten de maaltijd om met lichte hapjes.
Houdt u van milde witte wijnen van bijvoorbeeld de chardonnay- of pinot grigiodruif? Probeer dan zeker eens deze verrassende Vermentino uit Zuid-Frankrijk! De vermentinodruif maalt een sterke opmars, en terecht!
Voordelen eigen account